Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (364)

13:00 - 14:15, úterý (8. leden)

Nova

Herci: V. Kratina, P. Rychlý, J. Čenský, J. Kanyza, Z. Adamovská, B. Štěpánová, R. Fiala, S. Nováková, L. Hejlík, M. Častvaj Plánková, F. Tomsa

Trochu moc lásky najednou. Seriál ČR (2012). Konflikt Jánského a Běly s Kleinem vrcholí střelbou a automobilovou nehodou. Gábina s Hanákem jsou přistiženi Babetou. (75 min)

Klein je rozhodnut dotáhnout svůj plán do konce za každou cenu a drží Jánského a Bělu jako rukojmí. Jánský se ho pokusí přemoci. Jeho snaha je neúspěšná a Emil odvleče Bělu s sebou, dokud se nedostane do bezpečí. Jediným, kdo ještě může situaci zvrátit a zachránit Jánskému život, se tak stává Běla. Problémy Magdy Mázlové s rukou přetrvávají, málem kvůli nim není schopna dostát svým povinnostem. A to dokonce přímo pod dohledem kamer, během natáčení televizní reality show. Pomoc ale přijde z nečekané strany. Gábina je sice rozumem připoutána k rodině a Filipovi, emočně ale stále musí řešit svůj vztah s Hanákem. Situace kulminuje, když jsou přistiženi Babetou, která neskrývá svůj nesouhlas. Gábina sebere odvahu a rozhodne se k Hanákovi odejít. Netuší ale, jaké ji u něj čeká nemilé překvapení.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. leden, 12:55
Ordinace v růžové zahradě 2 (365)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «