Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (373)

03:55 - 04:55, úterý (22. leden)

Nova

Herci: V. Kratina, P. Rychlý, M. Novotný, Z. Adamovská, R. Fiala, I. Jirešová, S. Nováková, L. Hejlík, M. Kuklová, F. Tomsa, O. Jirák, M. Častvaj-_Plánková

Den živelných katastrof. Seriál ČR (2012). Hanák si jen těžko zvyká na soužití s Gábinou a Filípkem. Malá Gita Hrušková skončí s akutní meningitidou v nemocnici. (60 min)

Záchranná služba přiváží do nemocnice čtyři vojáky po autohavárii. Dva jsou ve stavu vyžadujícím akutní operaci - do nemocnice je proto povolán i Darek, který má mít volno a plánuje výlet s Lucií. Dva vojíni jsou ponecháni v nemocnici na pozorování, dělají tu ale výtržnosti, ohrožují Lindu a nerespektují žádné autority. Nakonec na ně zapůsobí až zásah pplk. Gustava Kaliny, Jáchymova otce. Darek chce nahradit Lucii zmařený výlet, a proto Leu požádá o hlídání Gity přes noc. U Gity se však během noci rozvine akutní meningitida. Hanák se jen těžko sžívá s novou situací, s tím, že v garsonce s ním bydlí i Gábina s dítětem. Filip odchází z nemocnice i z Kamenice, rozhodnut se už nikdy nevrátit. Pantoflíček čeká průšvih u Zuzany kvůli svému přespání na chalupě u Běly. Ale Zuzana má strach, aby o Pantoflíčka nepřišla, a tak se chce usmířit. Gustav překazí schůzku Jáchyma a Magdy, kterou považuje za Jáchymovu partnerku.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 22. leden, 12:55
Ordinace v růžové zahradě 2 (374)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «