Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (375)

03:55 - 04:55, čtvrtek (24. leden)

Nova

Herci: P. Rychlý, M. Stránský, D. Morávková, J. Čenský, M. Novotný, B. Štěpánová, I. Jirešová, L. Hejlík, M. Kuklová, J. Stryková, M. Častvaj-Plánková

Pan Dokonalý. Seriál ČR (2012). Suchý špatně snáší rodinný život podle Zdenina exaktního harmonogramu. Ota má starost o přespříliš unavenou Kateřinu. (60 min)

Jáchym s Magdou flirtuje a Magda se tomu nebrání. Dokonce žárlí na pacientku Lutovskou, která o Jáchyma projevuje zájem. Při prvním setkání nad dvojkou vína Magdu a Jáchyma přistihne Běla a málem taky Mázl. Magda se rozhodne flirt ukončit, ale situace se jí vymkne z rukou. U Suchých běží život podle Zdenina harmonogramu, Suchý to ovšem nesnáší moc dobře. Je čím dál více znepokojen tím, jak přehnaně Zdena prožívá svou mateřskou roli. Lea tráví co nejvíce času u nemocné Gitulky, což není příjemné Lucii, která si to nemůže dovolit. Lucie se proto rozhodne zavřít Čerta, aby také mohla trávit více času s dcerou. Musí ale odjet převzít zboží právě ve chvíli, kdy má Gita nečekaně podstoupit naléhavý zákrok. Kateřina je stále podezřele unavená. Babeta proto vyprovokuje Otu Kováře, aby zjistil, co se děje. Oba mají strach, že by příčinou mohly být nějaké zdravotní či psychické problémy. Pravda je ale docela jiná.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 24. leden, 12:55
Ordinace v růžové zahradě 2 (376)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «