Menu

Ordinace v růžové zahradě 2 (436)

04:00 - 05:15, pátek (19. duben)

Nova

Herci: P. Rychlý, J. Čenský, Z. Adamovská, B. Štěpánová, R. Fiala, S. Nováková, M. Zounar, M. Častvaj Plánková, O. Jirák

Náhradní tatínek. Seriál ČR (2013). Doktor Švarc má naději: Dokáže ho krásná Simona opravdu milovat? Sestra Helena shání ženicha. Nabídne se Honza Pantoflíček. (75 min)

Petr Hanák operuje pacienta s terminální diagnózou. Gábina marně usiluje, aby se s umírajícím mužem smířila jeho dcera, a uvědomí si, jak důležitý je i její smír se sestrou Simonou. Doktor Švarc se kvůli Simonině nemocnému dítěti nedostaví včas do nemocnice. Suchý soptí, ale Simona je Švarcovi čím dál víc vděčná. Jakub chce kvůli Lindě odložit nástup na vysokou školu. Mázl se děsí, že syn prošvihne studium, a slíbí, že vezme Jakubovy "otcovské povinnosti" na sebe. Sestřička Helena přizná Běle a Pantoflíčkovi, že shání ženicha. Spořádaná rodina je totiž podmínkou tety z Ameriky, aby Heleně odkázala rodinný dům. Pantoflíčka napadne bláznivý nápad, že roli Helenina snoubence sehraje sám... Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 23. duben, 12:45
Ordinace v růžové zahradě 2 (437)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «