Menu

Ordinace v růžové zahradě (92)

04:00 - 04:55, středa (15. únor)

Nova

Herci: P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, M. Kantorková, A. Procházka, J. Langmajer, J. Čvančarová, O. Sokol, D. Šinkorová, M. Dolinová, J. Pejchal

Život je byznys. Seriál ČR (2006). Nová sestra v nemocnici nastraží doktoru Hruškovi milostnou past. Na koho se pokusí Marie hodit své těhotenství? (55 min)

Gita z náporu práce v ordinaci omdlela vyčerpáním. Sanitka ji odvezla do nemocnice. Gitu z nemocnice rychle propustí do domácího ošetřování. Projevila se u ní EB viróza a ta se léčí pouze absolutním klidem. Do pediatrické ordinace přivede babička Hrdličková puberťáka Pepu, který spolkl euro. Marie byla na prohlídce u Hrušky, který potvrdil její obavy. Je těhotná. Marie, aniž tuší, že je Richard neplodný, mu oznámí, že s ním čeká dítě. Richard se na večírku u Hrušky opije, protože neví, jak se má k otcovství postavit. Buď ho Marie podvedla, nebo došlo stran jeho neplodnosti k nějaké zásadní změně. Richard si pochopitelně radši připustí myšlenku, že bude otcem. Do nemocnice nastupuje nová sestra Gábina. První, kdo ji v nemocnici zaujme, je doktor Hruška. Iva s Michalem odjíždějí na dovolenou a Bobina s Evelýnou připraví večeři na rozloučenou. Všichni Evelýnu přemlouvají, aby se ozvala Cyrilovi, ale ona nechce. Richard se sejde s Gitou a hrdě jí oznámí, že bude otcem. Gita ale ví, že to není možné... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 15. únor, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (93)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «