Menu

Ordinace v růžové zahradě (94)

04:00 - 04:55, pátek (17. únor)

Nova

Herci: V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, S. Nováková, J. Langmajer, J. Čvančarová, O. Sokol, D. Šinkorová, A. Procházková, M. Dolinová

Krotitelka hadů. Seriál ČR (2006). Čestmír si zkusí praxi v ordinaci. Co to udělá s Michalem, když se to dozví? (55 min)

Marie přišla po potratu z nemocnice domů. Za chvíli zazvonil Richard a přinesl čerstvé rohlíky k snídani. Má Marii rád a ani po tom, co se mezi nimi stalo, ji nechce odpustit. Páleníková je na Markétu stále nabroušená a Prokopovi se to nelíbí. Ví, že Markéta potřebuje vlídnější zacházení, a prosí Páleníkovou, aby byla na Markétu hodná, nebo jim odjede. Mázl má poprvé ordinovat s Gitou. Jenže do práce přijde i Čížek a vznikne trapná situace. Čížek dá nakonec Mázlovi v ordinaci přednost a odejde domů. Vendulka je proto velmi rozčílená. Stela je v nemocnici apatická a odmítá prozradit člověka, který ji znásilnil. Nakonec s ní promluví Páleníková a hezkými, srdečnými slovy ji dostane z depresivní nálady. Marie před Lucií neuváženě prozradí, že u Hrušky přespává jeho nová přítelkyně. Lucii dojde, že jde patrně o Gábinu, a úplně ji to zlomí. Markéta se má poprvé setkat s Prokopovou matkou, návštěva ale dopadne katastrofálně... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 17. únor, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (95)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «