Menu

Ordinace v růžové zahradě (95)

12:55 - 14:05, pátek (17. únor)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, J. Langmajer, J. Čvančarová, R. Zach, O. Sokol, D. Šinkorová, J. Pejchal

Nejsem kudlanka! Seriál ČR (2006). S kým se popere Lucie v nemocnici? Je Čestmír v ordinaci vítán, nebo jen trpěn? (70 min)

Když se Michal vrátil z dovolené v Norsku, čekalo na něho nepříjemné překvapení - Mázl ordinoval v jeho ordinaci. Michal Gitě vynadal a řekl jí, že si nepřeje, aby příště dělala něco za jeho zády. Gábina přespává v sesterně. Postěžuje si Mázlovi, že ji Hruška vyhodil ze svého bytu. Chce být litována a tváří se jako Hruškova svedená a opuštěná oběť. Čestmír narychlo podepisuje u Bílého dodatek ke smlouvě, který mu umožňuje občasnou práci v soukromé ordinaci. U Prokopa na pediatrii se objeví Daniela s dcerou Laurou, domluví se, že bude k němu s malou chodit. Čestmír opět slouží v ordinaci, tentokrát s Michalem, a není to ani pro jednoho nic příjemného. Michal se na něho dívá jako na vetřelce, stejně tak i Vendulka. Čestmír se ostatně tak i chová, skoro přijme novou sestru. Jako by on měl právo o tak zásadní věci rozhodnout... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 20. únor, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (96)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «