Menu

Ordinace v růžové zahradě (96)

12:55 - 14:05, pondělí (20. únor)

Nova

Herci: P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, S. Nováková, J. Štěpnička, J. Langmajer, J. Čvančarová, I. Chmela, O. Sokol, D. Šinkorová, F. Tomsa

Dvacet minut lásky. Seriál ČR (2006). Koho tajně miluje doktorka Páleníková? Bude Lucie s Hruškou konečně šťastná? (70 min)

Hruška po rvačce Lucie a Gábiny na nemocniční chodbě pochopil, že ho Lucie pořád miluje. Gábina se cítí ponížená a vymýšlí pomstu. Čestmír už zase ordinuje u Gity a Míše se to nelíbí. Gábina přepadne Hrušku s Lucií u něj doma. Vymyslí si, že u Hrušky zapomněla noční košili. Ale Lucii už to nerozhodí. Hruška Gábině dokonce nabídne za košili peníze, protože žádnou pod polštářem nemá. Prokopův bratr Filip pronásleduje Markétu. Líbí se mu a rád by ji bratrovi přebral. Markétu Filip asi také trochu přitahuje, ale snaží se ho odpálkovat. Chodí přece s Prokopem. Daniela ve snaze dát svému dítěti to nejlepší připravovala Lauře mléko z nevhodných minerálek. V důsledku toho je malá úplně dehydrovaná a musí být hospitalizována. Páleníkové se ozve syn Hynek, zvaný Hurvínek, kterého Páleníková kdysi opustila kvůli milenci a který teď žije v Austrálii. Zároveň Páleníková navazuje kontakt s bývalým přítelem, nyní primářem ARA, MUDr. Pavlisem. Gita by ráda, aby Michal schválil přijetí nové sestry, ale Michalovi začíná být ordinace ukradená. Naznačuje, že si hledá vlastní cestu. Situace kolem Mázla houstne, mnohým je trnem v oku, že jako primář ordinuje i v soukromé praxi... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 21. únor, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (97)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «