Menu

Ordinace v růžové zahradě (99)

12:55 - 14:05, čtvrtek (23. únor)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, S. Nováková, J. Štěpnička, J. Langmajer, J. Čvančarová, R. Zach, O. Sokol, D. Šinkorová, A. Procházková, K. Kociánová

Živá voda. Seriál ČR (2006). Prokopova matka jeho vztahu s Markétou neprospívá. Čížek je stále ještě ve formě a dokáže to při komplikované operaci. (70 min)

Prokop k sobě do bytu přestěhoval Markétu. Bylo to od něho překvapení, chce s ní žít. Prokopa zase nečekaně překvapí Leona. Jezdí z Prahy a automaticky předpokládá, že může u Prokopa přespávat. Informací o tom, že Markéta u Prokopa už napořád bydlí, je zaskočená. Vojta Kaňka slouží občasné víkendy v nemocnici. Aby si přivydělal při studiu medicíny v Praze. Jezdí do Kamenice z Prahy někdy sám, někdy se Sylvou. Gita je šťastná, když na víkend Sylva přijede, hodně se jí po dceři stýská. Do nemocnice přivezou akutní případ dramatického domácího porodu, který se nepovedl. Na sále je Čížek, volá si příslužbu, kterou má Hruška. Gábina využije příležitosti a nastraží na Hrušku past. Chce ho kompromitovat vzkazem, který mu schová do kapsy kalhot. Nemůže totiž přenést přes srdce, že je Hruška znovu šťastný s Lucií. Atmosféra mezi Prokopovou matkou Leonou a Markétou houstne. Je jasné, že spolu v Prokopově bytě dlouho nevydrží... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 24. únor, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (100)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «