Menu

Ordinace v růžové zahradě (101)

12:55 - 14:05, pondělí (27. únor)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, S. Nováková, J. Langmajer, J. Čvančarová, R. Zach, O. Sokol, D. Šinkorová, K. Kociánová, J. Pejchal

Manželství není sranda. Seriál ČR (2006). Doktor Hruška se konečně dočká povýšení! A Marie pořádá večírek nevěrných. (70 min)

Začal Luciin a Hruškův velký den. Přijel Pavel s Martinem a všichni šťastní příbuzní. Lucie vypustila k nebi mnoho nafukovacích balonků. Hostina v baru U vidlí je v plném proudu. Čížek se omluví z oslavy dříve, protože má službu v nemocnici. Tam najde zhroucenou pacientku Martínkovou, které Gábina surově sdělila její diagnózu i fakt, že už nikdy nebude mít vlastní dítě. Čížek se na Gábinu naštve tak, jako zatím nikdy na nikoho. Lucie se dočká od Hrušky i slibovaného ohňostroje. Pak si sbalí své plyšáky a definitivně se stěhuje od Gity. Ředitel Bílý vyhlašuje v nemocnici výsledek výběrového řízení na místo primáře gynekologicko-porodnického oddělení. Vyhrál Hruška. On má prostě své šťastné dny a jeho hvězda stoupá. Doktorka Páleníková navštíví doktora Čížka v ordinaci. Přece jen obnovila svůj vztah s primářem ARO Pavlisem a potřebuje předepsat pilulky... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 28. únor, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (102)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «