Menu

Ordinace v růžové zahradě (102)

12:55 - 14:05, úterý (28. únor)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, I. Jirešová, S. Nováková, J. Langmajer, J. Čvančarová, O. Sokol, A. Pyško, D. Šinkorová, A. Procházková, Z. Slavíková, J. Pejchal

Kdy končí vášeň? Seriál ČR (2006). Kdo bude vytírat podlahu v nemocnici? Jakou úžasnou nabídku dostane Vendulka? (70 min)

Michal měl velký úspěch! Porodil vietnamské miminko a široká vietnamská komunita mu přišla do nemocnice poděkovat. Z Michala se stal gynekologický bůh. Hruška požádá Lucii, aby mu na jeho první primářskou poradu vyzdobila kancelář. Lucie to, jako vždycky se vším, přežene a Mázl to komentuje svou obvyklou jízlivou ironií. Přece jen si bude na fakt, že už není primářem, těžko zvykat. Filip průběžně otravuje Markétu telefonem. Vanda Kosmatová, dcera Jarky Malátové, má poměrně komplikované onemocnění - prasklou plíci. Musí být okamžitě hospitalizována. Vrací se Saša Jurigová, která zase zdrhla z dětského domova. A u Gity hledá útočiště. Což se ale vůbec nelíbí Mázlovi. Má proti Saše tisíc a jednu výhradu a dostává se tím do sporu i s Gitou. Ta Jurigové věří. Ošetří jí zraněný kotník a "uklidí" ji do nemocnice na chirurgii. Hruška na oddělení organizuje seminář s neurologem Brandýsem. Gábina a Míša akci bojkotují. To Hrušku přivede na myšlenku vyměnit vrchní sestru... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 1. březen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (103)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «