Menu

Ordinace v růžové zahradě (104)

04:00 - 04:55, pátek (3. březen)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, J. Langmajer, J. Čvančarová, R. Zach, O. Sokol, D. Šinkorová, A. Procházková, K. Kociánová, M. Dolinová

Přetahovaná. Seriál ČR (2006). Nastupuje nová vrchní sestra a Míša dostává padáka. A Michal najde v jídelním lístku nečekanou novinu. (55 min)

Vendulka přijala místo vrchní sestry na oddělení v nemocnici. Hruškovi spadl kámen ze srdce. Gita s Čestmírem jsou Vendulčiným rozhodnutím nepříjemně zaskočeni. A nakonec i Mirka Vendulku přemlouvá, aby v ordinaci zůstala. Míša ovšem dostane od Hrušky padáka. Vztekem a ponížením se rozpláče. Jarka si z nemocnice odváží Vandu. Ta je ale naštvaná, že pro ni matka přijela s Jiřím. Vanda tuší jejich vztah a Jiří s Jarkou vědí, že s Vandou ještě budou mít problémy. Míša dává Hruškovi s ostrým komentářem výpověď. Obyčejnou sestrou na oddělení být nechce. Rodinná večeře u Prokopa nakonec nedopadne dobře. Markéta nezvládne informaci o tom, že je Iva těhotná. Sama by také chtěla být a s Prokopem se jim to nedaří... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 3. březen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (105)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «