Menu

Ordinace v růžové zahradě (105)

12:55 - 14:05, pátek (3. březen)

Nova

Herci: V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, J. Langmajer, J. Čvančarová, O. Sokol, D. Šinkorová, A. Procházková, M. Zimová, K. Kociánová, J. Pejchal

Den blbec. Seriál ČR (2006). Proč se Prokop s Filipem do krve poperou? Kvůli komu se doktorka Páleníková učí anglicky? (70 min)

Michala čekalo v jídelním lístku v baru U vidlí překvapení. Iva mu tam vložila sono obrázek dvojčat, která spolu čekají. Mirka v ordinaci osiřela a vyloženě situaci nezvládá. Filip znovu přijel do Kamenice a obtěžuje Markétu. Tentokrát už se Prokop neudrží a rozbije mu pusu. Leona mu za to později vynadá. Míša se pokouší umluvit Čestmíra, aby ji přijal jako sestru do ordinace. Gita je kategoricky proti. Míša přece byla kdysi Čestmírova milenka. Vendulce je jasné, že Míšu musí na oddělení udržet, protože sester mají málo. Ozve se syn Páleníkové Hynek, který má dětskou přezdívku Hurvínek. Přijede z Austrálie, zatím ale bez rodiny. Páleníková je zklamaná, že neuvidí malou vnučku Jessicu. Prokop Markétě nevěří, že s Filipem nic nemá. Nedokáže si vysvětlit, proč Filip za Markétou pořád jezdí. Markéta už Prokopovo podezírání nemůže snášet. Odjede od něho a nastěhuje se k mamince do malého hradeckého bytu... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 6. březen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (106)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «