Menu

Ordinace v růžové zahradě (107)

12:55 - 14:05, úterý (7. březen)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, J. Štěpnička, J. Čvančarová, R. Zach, O. Sokol, D. Šinkorová, D. Syslová, K. Kociánová, M. Dolinová

Oddechový čas. Seriál ČR (2006). Setkání primáře Pavlise a Hynka Páleníka nemůže skončit dobře. A Marie má ordinační premiéru. (70 min)

Ordinace zůstala bez sestry úplně. Mirka má angínu a nepřišla do práce. Nechala Gitu s Čestmírem na holičkách. Gita s Čestmírem zvládají ordinaci bez sestry jen s obtížemi. Gita Mázla přemlouvá, aby to zkusil s Marií, ale Čestmír stále odolává, k Marii nemá důvěru. Leona si všimla, že za Markétou do nemocničního pokoje chodí často doktor Suk a hned za tepla to vyklopí Prokopovi. Markétu čeká doléčení v lázních, proto tlačí Páleníková na Prokopa, aby za ní do ordinace sehnal náhradu, nebo alespoň záskok. Pavlis pozve Hynka Páleníka na večeři a domnívá se, že si spolu vyjasní staré křivdy. Je to naivní, dojde pochopitelně k hádce. Čestmír Gitě ustoupí a Marii, zatím na zkoušku, do ordinace přijme. A Marie hned v ordinaci zažije něco nečekaného... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 8. březen, 13:00
Ordinace v růžové zahradě (108)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «