Menu

Ordinace v růžové zahradě (109)

12:55 - 14:05, čtvrtek (9. březen)

Nova

Herci: V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, S. Nováková, J. Štěpnička, J. Langmajer, J. Čvančarová, O. Sokol, I. Jiřík, D. Šinkorová, Z. Slavíková, M. Zimová, J. Pejchal

Pravidelná dávka nemocí. Seriál ČR (2006). Mezi Čestmíra a Gitu se plete Saša Jurigová. Hádají se jen kvůli ní. (70 min)

Adam Suk nesnesl obvinění, že porušil lékařské tajemství. Uhodil na Leonu Hrubou a dozvěděl se, že to byla Gábina, kdo roztroubil po nemocnici Markétinu diagnózu. Evelýna s Cyrilem si udělali usmiřovací výlet a zastavili se v penzionu Konírna na jídlo. Jiří nabídne Jarce, aby se s Vandou přestěhovaly na zimu k němu. Vanda na nabídku reaguje útěkem. Jarka o ni má strach, kontaktuje i Kosmatu, ale ani on o Vandě nic neví. Markéta se vrací do péče Suka, když se potvrdí, že za únik informací o její nemoci nemohl. Prokop z toho není nadšený, pořád si myslí, že Suk Markétu miluje. Pepa Hrdlička přivede do ordinace opilou Vandu. Páleníková s Pavlisem ji odvážejí do Konírny. Gita by si chtěla vzít z dětského domova Sašu Jurigovou na víkend domů, ale Čestmír je zásadně proti... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 10. březen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (110)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «