Menu

Ordinace v růžové zahradě (110)

04:10 - 05:10, sobota (11. březen)

Nova

Herci: P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, J. Langmajer, J. Čvančarová, R. Zach, P. Ptáčková, O. Sokol, I. Jiřík, D. Šinkorová, Z. Slavíková, K. Kociánová, J. Pejchal

Instantní sex. Seriál ČR (2006). Vzpoura Vandy proti Jiřímu pokračuje. A Lucie zapekla těstoviny i s knoflíkem od Hruškovy košile. (60 min)

Čestmír udělal na Gitu podraz. Řekl dětskému domovu, že o Jurigovou už nemají zájem. Když to Gita zjistila, rozčílila se na Mázla tak, že by ho nejradši vyhodila z domu. Gita s Čestmírem mají tichou domácnost. Marie si chce vzít na odpoledne volno kvůli péči o Evžena, Mázl jí ho odmítne dát. Marie se pak dohodne s Gitou a Čestmír pění. Vandina vzpoura proti Jiřímu pokračuje. Chtěla by se přestěhovat ke svému otci Kosmatovi. Ten ale neví, jak se k jejímu přání postavit. Cítí, že za vším je jen dětská žárlivost na matku. Do Kamenice přijíždí Eva Fialová, dávná přítelkyně a také dlužnice Ivy. Žádá Michala, aby se s Ivou mohla setkat. Peníze jí ale vrátit nechce, nemá je. Saša Jurigová nakonec přece jen tráví víkend u Gity. Ale uteče i s Jakubovým digitálním foťákem, zejména Gitu tím hodně ranní, protože jí věřila... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 13. březen, 12:50
Ordinace v růžové zahradě (111)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «