Menu

Ordinace v růžové zahradě (113)

12:50 - 14:00, středa (15. březen)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, S. Nováková, J. Langmajer, J. Čvančarová, R. Zach, O. Sokol, D. Šinkorová, L. Ondřej, M. Zimová, K. Kociánová, M. Dolinová

Sedmé nebe. Seriál ČR (2006). Gábina dostala od Páleníkové padáka. Proč Vlasta nabízí Čížkovi, aby se od Vendulky odstěhoval? (70 min)

Mázl zaútočil na Šebka kvůli Nadě. Michal nakonec musel přiznat, že ji poslal na interrupci ke kolegovi na kliniku. Čestmír se vrací z Prahy. Odvrátit Naďu od přerušení těhotenství ale už nestihl. Když Gita přizná, že věděla, že je Naďa těhotná a dítě si chce nechat vzít, Mázl se naštve. Ředitel Bílý dostane zprávu z nemocnice v Hradci, která potvrzuje, že Páleníková v případu malé Václavíkové nepochybila. Jiřímu se stále nedaří zlomit Vandin odpor. Vanda ho prostě nebere. Gábina, která teď pracuje v dětské ordinaci, píchne malé Paškové v nepozornosti špatnou vakcínu. Dítě je alergik a v noci musí být hospitalizováno. Je to vyloženě selhání Gábiny, ale i Prokopa, který za sestru ručí. Páleníková vrací Gábinu Hruškovi na oddělení, o lempla nemá zájem... Osudy oblíbených hrdinů v dalším pokračování populárního seriálu TV Nova.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 16. březen, 12:50
Ordinace v růžové zahradě (114)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «