Menu

Ordinace v růžové zahradě (156)

12:55 - 14:05, pátek (19. květen)

Nova

Herci: L. Potměšil, V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, S. Nováková, J. Čvančarová, D. Suchařípa, O. Sokol, D. Šinkorová, M. Zimová, K. Kociánová, V. Nová, M. Holan

Léto v síti. Seriál ČR (2007). Vrátí se Sylva ke Kaňkovi? Proč nechce Kroupa s Páleníkovou na dovolenou k moři? (70 min)

Míša připustila možnost s Bílým v létě na společnou dovolenou odjet. Dala mu naději. Markéta si zablokovala záda. Zrovna když odjela Leona a není nikdo, kdo by jí pomohl se Štěpánem. Pomoc nabízí sousedka Vymazalová. Markéta má ukrutné bolesti a je nakonec ráda, že Vymazalovou má. Sylva se potká v baru U vidlí s Vojtou, ale odmítne s ním mluvit. Pořád se na něj zlobí kvůli jeho nevěře. Cyril pozve Kroupu s malým Tondou na prázdninovou cestu v pojízdné "Škatuli". Tonda je prohlídkou Cyrilova auta nadšený. Monika je po operaci k Vendulce sdílnější. Děkuje jí, že se postarala o Mikuláše. K Prokopovi do nově otevřené kardiologické poradny se objedná první pacient... Další životní příběhy oblíbených hrdinů v pokračování populárního seriálu TV Nova (2007).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 22. květen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (157)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «