Menu

Ordinace v růžové zahradě (177)

04:00 - 04:55, úterý (20. červen)

Nova

Herci: V. Jeníková, P. Rychlý, Z. Adamovská, I. Jirešová, J. Štěpnička, D. Suchařípa, A. Polívková, D. Šinkorová, Z. Žák, K. Kociánová, H. Brabcová, M. Dolinová, J. Pejchal, L. Král

Co jste řekl doma? Seriál ČR (2007). Doktor Ženíšek poodhalí Běle Páleníkové svou minulost. Martina Hermanová se pokusí dát Kroupovi výpověď. Co ještě zažijí oblíbené postavy v pokračování populárního seriálu TV Nova? (55 min)

Čestmíra čeká chemoterapie. Potěšilo ho proto, že se mu po dlouhé době podařilo strávit příjemný rodinný večer s Gitou, Jakubem a Naďou. Gábina je pořád naštvaná na Suka, protože půjčil Simoně peníze. Simona se v nemocnici pokusí Adama svést. Když ji Suk odmítne, rozhodne se odejít z Kamenice. Částečně také proto, že jí přítel oznámí, že se začal léčit ze své závislosti na automatech. Sylva se přiznává Gitě, že nemůže zapomenout na Vojtu. Ten ji pozval do baru a prosí o poslední šanci. Martinu Hermanovou přemluví její přítel Daniel Pekárek k návratu do Prahy, i když ona o tom není vnitřně přesvědčená. Ženíšek přijde k Páleníkové na návštěvu a vypráví jí příběh svého manželství. Jiřina mu pomohla vychovat děti po emigraci první ženy. Je jí vděčný a má vůči ní morální závazky... Pokračování populárního seriálu TV Nova (2007).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 20. červen, 12:55
Ordinace v růžové zahradě (178)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «