Menu

Ostrov doktora Moreaua

23:50 - 02:00, čtvrtek (27. prosinec)

Prima MAX

Ostrov doktora Moreaua
Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 2 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 3 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 4 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 5 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 6 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 7 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 8 Ostrov doktora Moreaua - Obrázek 9

Herci: M. York, B. Lancaster, N. Davenport

Dobrodružný film USA (1977). Námořník Braddock jako jediný přežije ztroskotání lodi a dopluje na ostrov obývaný podivnými tvory. Vedoucí zdejší kliniky, doktor Moreau, tu podniká vědecké experimenty ve snaze přetvářet zvířata na lidi. Braddockova nechtěná přítomnost mu dává jedinečnou příležitost zatáhnout ho do svého šíleného plánu... Podle slavného románu H. G. (130 min)

Mladík Andrew Braddock jako jediný přežije ztroskotání lodi a dostane se na podivný ostrov. Není až tak překvapen podivínským dr. Moreauem, jako spíš podivnými tvory, ze kterých se vyklubou výsledky doktorova experimentu a snahy přetvářet zvířata na lidi. Při jedné dramatické situaci Braddock zastřelí zraněného mutanta na jeho vlastní žádost, čímž se ale proviní proti zákonu, který pro ostrov stanovil sám Moreau, a ten má tedy jedinečnou příležitost zatáhnout do svého šíleného plánu samotného Andrewa.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «