Menu

Otec Brown IV

08:00 - 08:45, sobota (12. srpen)

ČT1

Herci: D. Schofield, J. Firth, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, A. Price, N. Carrollová, D. Mullinsová, M. Hansonová, W. Ellis

Nezvěstný. Seriál VB (2016). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Inspirováno literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Říká se, že umění napodobuje život, někdy je tomu ale i naopak. Do Kemblefordu zavítal velký filmový svět. I když vlastně ne zas tak velký. Štáb režiséra Viviana Wolseyho, majitele společnosti Cardinal Productions, natáčí v nedalekém sídle nový brakový film Nevěsty démona. Paní McCarthyová má samozřejmě k podobné produkci výhrady, záhy ji ale obměkčí fešný Rex Bishop, představitel jedné z rolí a také dobrý přítel lady Felicie. Vztahy na place nejsou zrovna ideální. Stárnoucí hvězda filmu Bebe Fontainová žárlí na nový režisérův objev Paulette Swainovou a scenárista Billy Neville by se zase rád vyvázal ze smlouvy, kterou je k despotickému Vivienovi připoután, protože právě dostal zajímavější nabídku z Hollywoodu. Po další roztržce při natáčení, kterou sleduje i otec Brown, se Vivian uchýlí do své pracovny, kde je zanedlouho objeven mrtev. Na místo přijíždí inspektor Mallory, nová posila místního policejního sboru. Jako všichni jeho předchůdci by se zvídavého kněze nejraději zbavil. Zakazovat otci Brownovi jeho soukromé pátrání je ale činnost předem odsouzená k nezdaru.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «