Menu

Otec Brown V

22:55 - 23:40, úterý (2. říjen)

ČT1

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Ruka Lucie. Seriál VB (2017). Opakování 4.10./ČT1. Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Inspirováno literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Jak pravila Bunty, konečně se v Kemblefordu objevil někdo, kdo má trochu šťávy. Konkrétně spisovatelka Lucia Morellová, autorka skandálního lesbického románu „Lulu a Lucia“, na niž bezprostředně po nastěhování do nového domu kdosi brutálně zaútočil. Motivem mohlo být její prohlášení, že ve svém dalším románu se chystá vyzradit identitu ženy, podle níž napsala postavu Lulu ve zmíněném skandálním díle. Otec Brown má podobné záhady rád, než si však stačí s paní Morellovou promluvit, je nešťastná žena ve své ložnici zavražděna sekerou. Ba co víc, vrah usekl její ruku, která není na místě činu k nalezení. Takový je začátek případu, během jehož řešení se bude muset i počestná paní McCarthyová ponořit do hlubin brakové erotické literatury.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «