Menu

Otec Brown V

09:00 - 09:50, pondělí (8. říjen)

ČT1

Otec Brown V
Více obrázků

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Orel a kavka. Seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Inspirováno literárním dílem G. K. Chestertona. (50 min)

Odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme našim viníkům, praví se v modlitbě Páně. Ne každý je toho ale schopen. Otec Brown pospíchá do věznice, kam ho povolala jistá Katherine Corvenová, již kdysi pomohl usvědčit z vraždy manžela a která zde čeká na popravu. Pokud si ovšem myslel, že žena ve stínu šibenice začala litovat svých hříchů, šeredně se zmýlil. Zatvrzelá vražedkyně mu pouze škodolibě sdělí, že právě zařídila vraždu svého milence Raymonda. A jelikož je otec Brown vázán zpovědním tajemstvím, ocitá se v poněkud prekérní situaci. Přesto za Raymondem vyrazí, aby se přesvědčil, že je v pořádku. Krátce po jeho odchodu je Raymond ve svém zamčeném domku nalezen zavražděn a inspektoru Mallorymu nezbývá, než zatknout otce Browna, který je z ohavného činu jediným podezřelým. Tentokrát bude hlavně na Bunty a paní McCarthyové, aby z toho otce vysekaly.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «