Menu

Otec Brown V

08:40 - 09:30, sobota (13. říjen)

ČT1

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Maličkosti. Seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Inspirováno literárním dílem G. K. Chestertona. (50 min)

Otec Brown se těší jako malé dítě. Byl totiž společně s Bunty a paní McCarthyovou pozván na výstavu diorámat, zobrazujících místa činu vražd. Diorámata pomáhají policii při vyšetřování a vyrábí je Agnes Lesserová, dcera vysokého policejního důstojníka Wilbura Lessera. Na místě je i šéfinspektor Webb, zarytý nepřítel inspektora Malloryho, jemuž zařídil přeložení na venkov. Záhy se ovšem ukáže, že skutečným cílem Agnes je přijít na kloub smrti její matky, která se před lety zabila pádem ze schodů a případ byl uzavřen jako nehoda. Je z toho menší skandál, zdá se však, že inspektor Webb v novém diorámatu zahlédl nějakou drobnost, kterou v nestřežené chvíli z výjevu sebere. A vzápětí je nalezen mrtev s truhlářským dlátkem v hrudi. Hlavním podezřelým z činu je tentokrát pro změnu inspektor Mallory, otec Brown je však přesvědčen, že nešlo o vyřizování účtů mezi kolegy. Klíč k případu je podle něj třeba hledat přímo v rodině Lesserových.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «