Menu

Otec Brown V

09:05 - 09:50, sobota (10. listopad)

ČT1

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Hříchy těch druhých. Detektivní seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Vánoce jsou čas zázraků, zpočátku to tak ovšem vůbec nevypadá. Na faru přijíždí z Úřadu diecéze kanovník Fox a informuje otce Browna, že tento rok bude o vánočních svátcích hostem u lady Felicie významný katolický šlechtic, vévoda z Frome, se svou chotí a novorozeným synem Davidem. Bylo by tedy nanejvýš žádoucí, aby vánoční mše v kostele sv. Marie proběhla poněkud výjimečně zcela v souladu s tradicemi. V sázce je pověst celé diecéze. Na uvítacím večírku u lady Felicie ztropí scénu nezvaný host v podobě vévodova zhýralého bratrance Basila, který marně žádá peníze na úhradu svých dluhů z hazardu. Je zde i inspektor Mallory, který při tanci prchá před svou ženou, brzy má ale větší problém. Zatímco se společnost veselila, z kolébky zmizel malý David. Vše nasvědčuje únosu, z něhož inspektor podezírá věčně opilého a zadluženého Basila. Otec Brown si ale myslí něco jiného.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «