Menu

Otec Brown V

09:00 - 09:45, pondělí (12. listopad)

ČT1

Otec Brown V
Více obrázků

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Hříchy těch druhých. Detektivní seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Spravedlnost, nebo pomstu, tak zní odvěká otázka. Do Kemblefordu se po ročním pobytu ve vězení vrací Brownův dávný přítel a parťák Sid Carter. Není to ale šťastné shledání. Přestože začne paní McCarthyová přepadlému Sidovi okamžitě podstrojovat, otci Brownovi se na jeho chování něco nezdá a rozhodne se ho raději sledovat. Najde ho u domu vlivného právníka Edwarda Reese, který právě jmenoval do soudcovského stavu Gilese Fostera, Sidova někdejšího obhájce, jehož se Sid evidentně chystá zastřelit. Na střelbu sice nedojde, následuje ale ošklivý výstup a vzápětí je Foster nalezen mrtev se sklenkou na šampaňské vraženou do hrdla. Sida zatknou a tentokrát mu hrozí rovnou oprátka. Klíčem k celému případu musí být ono údajné napadení, za které byl Sid původně odsouzen. Při hledání pravdy ovšem půjde otci Brownovi doslova o život.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «