Menu

Otec Brown V

09:05 - 09:50, sobota (24. listopad)

ČT1

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Neviditelné divadlo. Detektivní seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Napodobuje umění život, nebo je to naopak? Toť otázka. Do Kemblefordu zavítá ansámbl soutěžního rozhlasového pořadu BBC Je to jen na vás. Turné po venkovských štacích prosadil ke značné nelibosti lenivé hvězdy Barnyho Butterfielda nový producent pořadu Jacob Rothstein. Dále zde máme pianistku Joyce Merrimanovou a moderátora Richieho Queenana. Po příjezdu se v obci koná první kolo výběru soutěžících, kterým úspěšně projde Bunty i paní McCarthyová, nikoliv však paní Rudgeová, majitelka penzionu, kde jsou umělci ubytovaní. Takže to dává přivandrovalcům patřičně sežrat, ovšem jen do chvíle, než je nalezena mrtvá po incidentu s ucpaným komínem. Otec Brown ale nevěří, že šlo o nehodu a další události mu bohužel dávají za pravdu.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «