Menu

Otec Brown V

09:00 - 09:45, pondělí (3. prosinec)

ČT1

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Zelená Tanganika. Detektivní seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Do Kemblefordu se sjíždějí lidé z širokého okolí. Letos poprvé je totiž součástí výročního jarmarku také trh se starožitnostmi, jehož se mají zúčastnit i znalci až ze samotného Londýna. Paní McCarthyová je z toho celá rozvrkočená, zatímco otec Brown mumlá cosi o mamonu. Do městečka přijíždí i bývalý zaměstnanec koloniální Východoafrické poštovní služby Aldous Kemp s dcerou Grace, jejímž snem je studium medicíny. Ihned po příjezdu dostává Aldous tajemný vzkaz, zatímco Bunty krouží kolem londýnského experta na umění Wynforda Collinse. Druhý den ráno Grace nachází otce mrtvého v jeho pokoji, a když patolog určí příčinu smrti jako otravu prášky na spaní v kombinaci s jeho léky na malárii, inspektor Mallory Grace coby budoucí medičku, zběhlou v medikamentech, zatýká. Zoufalá dívka prosí otce Browna, aby zjistil pravdu.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «