Menu

Otec Brown V

09:00 - 09:45, pondělí (10. prosinec)

ČT1

Otec Brown V
Více obrázků

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Oheň z nebes. Detektivní seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Střez se andělské trumpety. Na mši se nedostaví oddaný farník William Bayley s dcerou Charlotte, což vyvolá obavy paní McCarthyové. Když ho jdou s otcem Brownem navštívit, nesouvisle vykládá o jasném světle nad pšeničným polem a únosu dcery. Inspektor Mallory historku s ufony zesměšňuje, ovšem pouze do chvíle, kdy se na policejní stanici zjeví Charlotte celá potlučená. Dívka je ihned převezena do nemocnice, kde má její otec vzápětí ostrý výstup s jistým Seanem Crimpem, bývalým zahradníkem v domácnosti Bayleyových. Dceru zná i ošetřující lékař Joseph Ashley, který léčil její matku Joan, jež před časem zemřela. Příznaky prý naznačují, že děvče pozřelo nějaký toxin, a také to vypadá, že je těhotná. Otec Brown je samozřejmě odhodlaný zjistit, co se u Bayleových skutečně stalo, potom však do běhu událostí promluví smrt.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «