Menu

Otec Brown V

09:00 - 09:45, pondělí (17. prosinec)

ČT1

Otec Brown V
Více obrázků

Herci: D. Andrews, R. Coulthard, M. Hillová, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, N. Carrollová, I. Blairová, E. Jordan

Kajícník. Detektivní seriál VB (2017). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Na svatého Dyndy, tak by se chtělo odpovědět na otázku, kdy se podaří zatknout proslulého lupiče gentlemana Flambeaua. Jenže ouha. Flambeau byl skutečně zatčen a co víc, čeká ve vězení na soud za vraždu. Je obviněn, že zabil svého komplice Flynna Hardwicka. Korunní svědkyní obžaloby je žena mrtvého Peggy, která prý viděla, jak Flambeau hází manželovo tělo do řeky. Ve vzduchu tedy visí oprátka a protřelý kriminálník k sobě povolává svého starého známého otce Browna, aby jej v těžké hodince podpořil. Dokonce tvrdí, že po všech životních peripetiích konečně našel cestu k Bohu. Otec Brown je pochopitelně nedůvěřivý, viděl už přece tolik Flambeauových masek, přesto se rozhodne případ přezkoumat svým vlastním kritickým rozumem. Další kolo hry začíná.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «