Menu

Otec Brown VI

08:40 - 09:25, sobota (14. září)

ČT1

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Pomsta kavky. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Zabít či nezabít, to je ta otázka. Nadešel den popravy Katherine Corvenové a přestože ji otec Brown pomáhal usvědčit z vraždy manžela, necítí žádné zadostiučinění, spíše naopak. Poprava se však nekoná. Doslova za pět minut dvanáct se k vraždě přiznal někdo jiný a Katherine tak bude propuštěna na svobodu. Případ samozřejmě budí velkou pozornost. Velmi se o něj zajímá třeba mladá a zapálená novinářka Eddie Hamsleyová z místního listu Kembleford Gazette. Otec Brown však řeší zcela jiný aspekt celé kauzy. Natolik už Katherine zná, že se obává její pomsty. Přesněji řečeno mu dělá starost bezpečí jeho blízkých. Všichni, na kom mu záleží, jsou teď podle jeho názoru její možné oběti. A události mu bohužel začínají záhy dávat za pravdu.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «