Menu

Otec Brown VI

09:00 - 09:45, pondělí (23. září)

ČT1

Více obrázků

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Kemblefordský drak. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Jestli jsou v Kemblefordu na něco patřičně hrdí, je to místní železniční stanice, vzorně spravovaná přednostou Webbem a jeho chotí Julií. Jenže teď se od drážního inspektora Chatterjeeho dozvídají, že stanice je určena k uzavření. Panu Webbovi zpráva na místě přivodí infarkt, který jen tak tak přežije. Obyvatelé se ale nehodlají vzdát a zakládají výbor na záchranu nádraží, který přímo na perónu zorganizuje slavnost, spojenou s finanční sbírkou. A právě, když má otec Brown projev, je v jednom z kufrů objeveno mrtvé tělo pana Webba. Hlavním podezřelým je Chatterjee, který se s přednostou očividně neměl moc v lásce. Inspektor Mallory jej také promptně zatýká, pravda však, jako obvykle, bude přeci jen o něco složitější.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «