Menu

Otec Brown VI

09:00 - 09:45, pondělí (30. září)

ČT1

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Anděl milosrdenství. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

V domě s pečovatelskou službou umírá Freda Knightová, přítelkyně paní McCarthyové, která v posledních dnech života trpěla nesnesitelnými bolestmi. V jejím pokoji je nalezeno bílé pírko, jako kdyby ho tam zanechal anděl, když si pro ni přišel. Otci Brownovi se však na úmrtí cosi nezdá. Nelze si také nevšimnout nechuti, kterou projevuje Fredin syn Seth k jejímu poslednímu příteli, sochaři Charliemu Coulterovi. Toho však otec Brown vzápětí nachází doma mrtvého a v místnosti opět ono zlověstné bílé pírko. Zdá se, že v Kemblefordu řádí pomýlený anděl milosrdenství, který lidem pomáhá na onen svět. A byť je pravděpodobně veden dobrými úmysly, je třeba jej zastavit. Už jen proto, že v domě s pečovatelskou službou pobývá také vážně nemocná Buntyina chůva Ellen, která by se mohla stát jeho další obětí.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «