Menu

Otec Brown VI

14:20 - 15:10, čtvrtek (31. říjen)

ČT1

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Tanec smrti. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (50 min)

Lady Rose Johntonová připravuje ve svém sídle taneční soutěž, jejíž výtěžek by mohl pomoci s financováním nové střechy kostela otce Browna. Jednou z účastnic je Lucy Dawesová, jejímž tanečním partnerem je slepý Alexander Walgrave. A její přítel Oliver Dewitt tančí s Merryn Tyrellovou. Ve vzduchu ovšem visí podivné napětí, které by mohlo souviset s náhrdelníkem na Lucyině krku. Po drobném výstupu na parketu Lucy naštvaně odchází do svého pokoje, kde je vzápětí nalezena s probodeným srdcem. Tělo našel Alexander a podle kroků usuzuje, že poslední, kdo byl s Lucy v pokoji, byla Lady Rose. Jenže Mallory místo toho zatýká Olivera, u něhož je nalezen inkriminovaný náhrdelník. Alexander se s tím ovšem nehodlá smířit a žádá otce Browna, aby mu pomohl usvědčit skutečného pachatele. To se nakonec samozřejmě podaří, otcovy výsledky v taneční soutěži však už tak slavné zdaleka nejsou.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «