Menu

Otec Brown VI

09:00 - 09:45, pondělí (4. listopad)

ČT1

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Kočka Mastigatus. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Jen to nejlepší stačí. Tak zní heslo prestižní školy pro chlapce, jejíž slavnosti u příležitosti končícího školního roku se účastní i otec Brown s přáteli. Ředitel Sefton Scott v projevu zdůrazňuje, že je to škola, ze které tradičně vycházejí mladí muži oplývající ctí a charakterem. Jenže potom je pod schody v kotelně nalezeno bezvládné tělo zraněné May Lewisové, studentky sousední dívčí školy. Inspektor Mallory usuzuje na nehodu, dívčin deník však naznačuje, že je těhotná. A podle všeho na ni kriketovou pálkou zaútočil pravděpodobný otec dítěte, kterým není nikdo jiný, než hvězdný student a vnuk samotného ředitele Daniel Gates. Ten je také neprodleně zatčen, jak ale vypátrá otec Brown, pravda je nakonec ještě mnohem smutnější.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «