Menu

Otec Brown VI

14:20 - 15:05, čtvrtek (14. listopad)

ČT1

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Květina golfového hřiště. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

V Kemblefordu otevírá zámožný Američan Raylan Reeve nový golfový klub. A jeho podnik nevzbuzuje mezi místními jen nadšení. K nejhlasitějším odpůrkyním projektu patří Hermiona Harveyová. A tak není divu, že když Reevovi kdosi vyhrožuje smrtí, jde inspektor Mallory rovnou za ní. Žena se však dušuje, že ona za výhrůžkami nestojí. Situace se opět vyhrotí při zahajovacím ženském turnaji, kterého se pod falešným jménem účastní také Bunty. Největší favoritkou je ovšem Reevova čtrnáctiletá vnučka Morgana. Přihlásil ji samotný Reeve, navzdory nesouhlasu své dcery a její matky Tamary. Události nabírají zcela jiný spád, když je v podrostu u jedné z jamek objeveno mrtvé tělo muže, kterého, jak se zdá, poznávají Tamara i paní Harveyová.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «