Menu

Otec Brown VI

14:20 - 15:05, čtvrtek (21. listopad)

ČT1

Herci: H. Long, M. Williams, J. Deam, S. Cusacková, J. Burton, A. Price, E. Kennyová, L. Briersová, O. Wells, Ch. Lucasová

Dvojí smrt Hercula Flambeaua. Detektivní seriál VB (2018). Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Detektivní seriál inspirovaný literárním dílem G. K. Chestertona. (45 min)

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu..., ale nepředbíhejme. Na počátku všeho byla novinová zpráva, hlásající, že proslulý lupič Hercule Flambeau přišel v Itálii o život. Bunty je k její pravdivosti skeptická, zato otec Brown si není tak jistý. Flambeau prý držel bombu, když policie zahájila palbu. Paní McCarthyovou to v každém případě nezajímá a raději by vyrazila do Gloucesteru, kde má být v místní katedrále vystavena Železná koruna z Lombardie, vzácná relikvie, částečně vykovaná z hřebu, použitém při ukřižování Krista. Že koruně hrozí akutní nebezpečí odcizení, otci Brownovi dochází ve chvíli, kdy dostane kryptický dopis od Flambeaua s přiloženým klíčem, který vzápětí zmizí. A jelikož se jejich cesty v minulosti zkřížily už mnohokrát, je otci jasné, že jej čeká složitá partie, plná lstí a úskoků. Partie, která nemusí skončit dobře.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «