Menu

Pátek čtrnáctého

22:20 - 23:55, neděle (23. červen)

ČT1

Pátek čtrnáctého
Více obrázků

Herci: J. Dolanský, P. Rímský, I. Bareš, K. Novaková, M. Hádek, K. Zima, S. Pogodová, A. Mihulová, L. Vacek, A. Decastelo

Psychologické drama ČR (2003). V blízkosti letně vyprahlého předměstského dvora dojde k události, která začala zcela nevinně. Vyústění bylo ale naprosto tragické. Scénář na motivy předlohy P. Scheuera napsal E. Verner. Kamera D. Ployhar. (95 min)

Příběh začíná téměř obyčejně – schůzkou dvou mladých lidí ve sklepních prostorách předměstského domu. Koketní a nudící se dívka, nevybírající si příliš mezi svými milenci, vyvolá svou nečekanou odmítavostí u svého protějšku nevypočitatelnou reakci. Nejenže chlapec dívku znásilní, ale v obavě před prozrazením ji zabije. Toto vše vidí malý kluk, který bloumá prázdninově opuštěným domem, a stane se tak pro vraha nepohodlným a nebezpečným svědkem. A tak událost, která začala zcela nevinně, má tragické vyústění. Protože smrt mladého člověka je vždy tragická... V televizním filmu o vině a trestu, ale současně o zvláštním přátelství a věrnosti v hlavních rolích uvidíte Lukáše Vacka, Jana Dolanského a Igora Bareše.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «