Menu

Pět mrtvých psů (1/3)

20:00 - 21:10, neděle (3. březen)

ČT1

Pět mrtvých psů (1/3)
Více obrázků

Herci: K. Melíšková, T. Voříšková, I. Bareš, M. Krobot, M. Myšička, T. Dastlík, J. Štrébl, M. Finger, S. Majer, J. Kalina

Detektivní seriál ČR (2016). Z olomoucké zoologické zahrady přes noc zmizí tři medvědi! Loupežné přepadení se však neobejde bez oběti na životě. Případu se ujímá komisařka Výrová se svým týmem, na pomoc jim nečekaně přijdou bývalí kolegové. Scénář M. Sýkora a P. Jarchovský. Kamera M. Žiaran. (70 min)

Detektivní tým vedený Marií Výrovou je přivolán k neobvyklému případu: ze zoologické zahrady v Olomouci záhadně zmizí tři živí medvědi. Během nočního přepadení ostrahy organizovanou skupinou maskovaných pachatelů zemře vrátný. Rozjíždí se rozsáhlé pátrání po možných motivech bizarní loupeže velkých šelem. Stopy vedou k organizátorům psích zápasů a k nelegálním obchodníkům se vzácnými zvířaty a černému trhu s produkty tradiční asijské medicíny. Prověřováni jsou zejména zaměstnanci zoologické zahrady, u kterých existuje podezření z napojení na organizovaný zločin. Východiskem této nové detektivní minisérie se opět stala předloha Michala Sýkory, kterou pro televizní obrazovku adaptoval scenárista Petr Jarchovský. Režie se opět ujal Jan Hřebejk, který režíroval již úspěšnou sérii Případ pro exorcistu. V hlavních rolích detektivů se objeví výrazné herecké osobnosti: Klára Melíšková (Marie Výrová), Miroslav Krobot (Viktor Vitouš), Stanislav Majer (Pavel Mráz), Tereza Voříšková (Kristýna Horová) a Tomáš Dastlík (Vojta Kubík). Další velké role ztvárnili Martin Finger, Martin Myšička, Jiří Štrébl a Jan Kalina.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 10. březen, 20:00
Pět mrtvých psů (2/3)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «