Menu

Pod černou vlajkou III (5)

22:50 - 00:00, neděle (22. září)

Prima Cool

Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 2 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 3 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 4 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 5 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 6 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 7 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 8 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 9 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 10 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 11 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 12 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 13 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 14 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 15 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 16 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 17 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 18 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 19 Pod černou vlajkou III (5) - Obrázek 20

Herci: L. Arnold, T. Stephens, T. Hopper

Otázka důvěry. Dobrodružný seriál USA (2016). Charles s Edwardem zahlédnou španělskou loď a rozhodnou se k ní plout. A Flint dostane nabídku obstarávat pro ostrov potravu a na oplátku ho mít jako tajnou základnu. (70 min)

Flint a ostatní jsou stále zavřeni v klecích. Pak si ale všimnou, že někoho nesou na nosítkách. Ben jim řekne, že je to král. Když se podívají, zjistí, že je to Mr. Scott. Edward si myslí, že Charles stále myslí na Eleanor. Pak zahlédnou v dáli španělskou loď a začnou plout směrem k ní. Flint navštíví Scotta, který musí ležet kvůli postřelení. Začne se ho vyptávat na Nassau a na ostrov, kterému vládne jeho manželka. Scott mu nabídne, že by pro ně Flint s ostatními mohli lovit a oni by to na oplátku měli jako tajnou základnu, kvůli pádu Nassau totiž ostrov přišel o zásobování. Neví však, jestli to královna schválí. Hornigold oznámí Woodesovi, že hlavní pokladnice i se zlatem byla zabrána a mohou jí poslat do Havany. Oznámí mu také, že Anne a Jack utekli. Featherstone a další lidé mezitím podepisují amnestii. Eleanor navštíví Max a řekne jí, že bude vytvořená poradní rada. Napůl složená z mužů z Nassau a z mužů od Woodese. Chce, aby radu podpořila, ale odmítne. Charles s Edwardem se dostanou na loď a zahájí boj. Vládkyně ostrova, Maroon, nakonec souhlasí se spoluprácí s Flintem a ostatními. Flint řekne, že si klidně obětuje, aby se muži dostali z ostrova, ale Silver s tím nesouhlasí. Billy mu však řekne, aby mu nic nerozmlouval. Když Flint za Maroon dojde, nabídne jí, že si pomohou společně. Dojedou společně do Nassau a začnou znovu. Poté, co se tam objeví, muži se k němu přidají, jelikož je naživu. Charles se od jednoho muže dozví, že něco převáží, než mu však stihne říci co, zemře. Edward zjistí, že to sou španělské tajné spisy. Max zajde za guvernérem a nabídne mu příspěvky, když se přestane ptát na minulost a začnou všichni společně nový začátek a budou se přátelit. Večer za Woodsem však přijde žena, která pro něj pracuje. Oslovil jí kdysi muž, kterého zaměstnává zpravodajská komora. Oznámí mu, že na něj donášela informace a že její velitel ví, že zlato bylo vyměněno i za cennosti. Musí je tedy vrátit společně se zlatem, to, co on však má, je pouze polovina částky. Jack řekne Anne, že pokud chtějí ochránit peníze, co mají, musí je chránit zákon. Musí se tedy přejmenovat nebo také podepsat milost, ale Anne s tím nesouhlasí. Flintův plán zabral a všichni se tak vydávají do Nassau.

Další díl: 23. září, 00:00
Pod černou vlajkou III (6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «