Menu

Polda II (2)

21:30 - 22:45, sobota (9. listopad)

Prima

Herci: D. Matásek, O. Pavelka, J. Suchý, M. Havelka, J. Vyorálek, L. Vlasáková, J. Sedláčková, J. Kolesárová, P. Batěk, D. Choděrová, I. Orozovič, P. Pěknic, E. Maximova, V. Hlaváčková, J. Jaitnerová, A. Schmidtmajerová

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby. V nočním klubu Tropical se skácí k zemi mladá striptérka. Poslední, kdo s ní mluvil, je její starší kolegyně, se kterou se den předtím pohádala kvůli zkaženému výstupu. Michal se mezitím potýká se svým věkem. Jsou špatné výsledky z policejního školení pouhou ztrátou času, nebo už svému mladšímu kolegovi Andrejovi přestává stačit? (75 min)

Půlnoční striptýz. Detektivní seriál ČR (2017). Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby. V nočním klubu Tropical se skácí k zemi mladá striptérka. Poslední, kdo s ní mluvil, je její starší kolegyně, se kterou se den předtím pohádala kvůli zkaženému výstupu. Michal se mezitím potýká se svým věkem. Jsou špatné výsledky z policejního školení pouhou ztrátou času, nebo už svému mladšímu kolegovi Andrejovi přestává stačit?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 16. listopad, 21:30
Polda II (3)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «