Menu

Polda III (4)

13:15 - 14:30, sobota (17. listopad)

Prima

Polda III (4)
Více obrázků

Herci: D. Matásek, O. Pavelka, J. Svoboda, J. Vyorálek, C. Vašeková, J. Sedláčková, J. Kolesárová, I. Orozovič, D. Punčochář, E. Maximova, J. Daňhelová, I. Novichková, D. Novák, B. Čiháková, N. Halouzková, A. Gajdošová, N. Heinzlová, A. Menclová

Učitelka ve večerní škole byla nalezena zavražděná po svém kurzu češtiny pro cizince. Poslední žákyně, která s ní po kurzu zůstávala ve třídě, tvrdí, že jela hned po skončení domů. A co nepříjemný telefonát, který učitelka těsně před vraždou dostala? Andrej se vrátil zpátky k Míše a ta pro něj má rovnou hodně překvapivou zprávu. I když si Andrej myslel, že jsou zpátky spolu pouze na zkoušku, vypadá to, že situace je vážnější. A co mu na to všechno řekne jeho potencionální tchán? (75 min)

Čeština pro začátečníky. Krimiseriál ČR (2018). Učitelka ve večerní škole byla nalezena zavražděná po svém kurzu češtiny pro cizince. Poslední žákyně, která s ní po kurzu zůstávala ve třídě, tvrdí, že jela hned po skončení domů. A co nepříjemný telefonát, který učitelka těsně před vraždou měla? Andrej se vrátil zpátky k Míše a ta pro něj má rovnou hodně překvapivou zprávu. I když si Andrej myslel, že jsou zpátky spolu pouze na zkoušku, vypadá to, že situace je vážnější. A co mu na to všechno řekne jeho potencionální tchán?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 20. listopad, 21:35
Polda III (5)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «