Menu

Polda III (5)

13:15 - 14:30, sobota (24. listopad)

Prima

Polda III (5)
Více obrázků

Herci: D. Matásek, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Sedláčková, J. Kolesárová, E. Leimbergerová, V. Vašák, I. Orozovič, J. Jelínek, M. Rajmont, M. Šajdková, E. Maximova, L. Kofroň, N. Ďuricová, S. Van Der Strumpf, T. Páclová

Na Starém městě nalezli zavražděného policistu. Jde o muže ze stejného oddělení, jako jsou Michal s Andrejem a ti mají zakázáno na případu pracovat. Mrtvý policista je totiž už nějakou dobu podezíraný z braní úplatků a s ním i všichni ostatní z oddělení. Šlo ale vrahovi opravdu o to, vyhnout se podezření z korupce? A zvládnou Michal s Andrejem jen stát a přihlížet se založenýma rukama, jak někdo řeší jejich případ? Nebo se jako obvykle rozhodnou vzít případ do vlastních rukou? (75 min)

Samí zrádci. Krimiseriál ČR (2018). Na Starém Městě nalezli zavražděného policistu. Jde o muže ze stejného oddělení, jako jsou Michal s Andrejem a ti mají zakázáno na případu pracovat. Mrtvý policista je totiž už nějakou dobu podezíraný z braní úplatků a s ním i všichni ostatní z oddělení. Šlo ale vrahovi opravdu o to, vyhnout se podezření z korupce? A zvládnou Michal s Andrejem jen stát a přihlížet se založenýma rukama, jak někdo řeší jejich případ? Nebo se jako obvykle rozhodnou vzít případ do vlastních rukou?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 27. listopad, 21:35
Polda III (6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «