Menu

Polda III (6)

13:20 - 14:30, sobota (1. prosinec)

Prima

Polda III (6)
Více obrázků

Herci: D. Matásek, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Sedláčková, J. Kolesárová, J. Schneiderová, M. Kováčik, K. Janáčková, I. Orozovič, M. L. Purkrábková, O. Kavan, O. Mataj, P. Buchta, K. Steinerová, Z. Juračková, N. Tisotová, Z. Velichová, K. Hospodárská, D. Křížová

Jako překvapení na rozlučce se svobodou byla připravená barmanská show. Nikdo však nečekal, že se před zraky nevěsty i všech jejích kamarádek skácí pozvaný barman k zemi mrtvý. K případu jede Michal tentokrát bez Andreje, protože ten se musí postarat o svou těhotnou přítelkyni. Na jeho místo usedá šéf Fišer, který se tak s Michalem vrací do doby, kdy ještě vraždy řešili spolu. Kdo měl tu kuráž otrávit barmana přímo na večírku? A zvládne Fišer pozici vyšetřujícího policisty v terénu, když už tolik let jenom sedí v kanceláři? (70 min)

Jed v srdci. Krimiseriál ČR (2018). Jako překvapení na rozlučce se svobodou byla připravena barmanská show. Nikdo však nečekal, že se před zraky nevěsty i všech jejích kamarádek skácí pozvaný barman k zemi mrtvý. K případu jede Michal tentokrát bez Andreje, protože ten se musí postarat o svou těhotnou přítelkyni. Na jeho místo usedá šéf Fišer, který se tak s Michalem vrací do doby, kdy ještě vraždy řešili spolu. Kdo měl tu kuráž otrávit barmana přímo na večírku? A zvládne Fišer pozici vyšetřujícího policisty v terénu, když už tolik let jenom sedí v kanceláři?

Další informace: skryté titulky

Další díl: 4. prosinec, 21:35
Polda III (7)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «