Menu

Policajt ze sámošky

18:05 - 20:00, pondělí (2. září)

Prima MAX

Herci: K. O'Donnell, B. Cannavale, A. Covert, E. Avari, K. James, P. Gerety, J. Maysová, S. Knightová, S. Rannazzisi, M. Vallely

Komedie USA (2009). Neohrabaný tlouštík Paul pracuje jako ostraha v nákupním centru a marně touží po práci u opravdové policie. Svou šanci dostává ve chvíli, kdy nákupní centrum přepadnou lupiči a zadrží jeho dceru a tajnou lásku jako rukojmí. Je na Paulovi, aby obchoďák ochránil. (115 min)

S nekonečným elánem, stále kručícím žaludkem a slibem sobě samotnému, že tenhle rajón ochrání, se představuje Paul Blart – Policajt ze sámošky. Dobrotivý Paul Blart vždycky snil o tom, že se stane policistou. Místo toho pracuje jako ochranka v místním nákupním centru. Se svým úzce střiženým knírkem, osobním vozítkem a nakažlivým nadšením se zdá být tím jediným, kdo svou práci bere vážně. Všechno se ale mění, když obchod obsadí banda lupičů a zajme rukojmí. Blart – bez výcviku, beze zbraně a svou velikostí coby ideální terč – usuzuje, že nastal pravý čas ukázat ostatním, že je tím největším policajtem v celém nákupním centru.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «