Menu

Policie Modrava (2)

20:20 - 21:35, neděle (19. květen)

Nova

Herci: S. Norisová, L. Mrkvička, V. Vydra, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, T. Medvecká, M. Davídek, M. Dadák, J. Pohan, F. Tomsa, P. Vitázková, Z. Palusga, M. Holan, S. Hybler

Ranč. Krimiseriál ČR (2013). Majiteli ranče na šumavském Vogelsangu někdo otrávil vzácného dostihového koně. Hned několik lidí má důvod se mu mstít. Svérázný Jakub Hybner má neshody s majitelem sousedního ranče kvůli studni a také s lesáky, kteří mu svozem dřeva neustále ničí cestu. Bývalý žokej Karas, který na Ranči pracuje, Hybnera nesnáší... (75 min)

Jakub Dymek, majitel rodinného ranče, podá trestní oznámení na neznámého pachatele, protože mu někdo otrávil drahého chovného koně. Navíc má vážné finanční potíže, hrozí mu uvalení exekuce od firmy, kterou zastupuje Eva Prchalová. Vyšetřovatelka Jana Vinická se domnívá, že by to mohl být pokus o pojistný podvod. U dalšího případu se potká s doktorem Benešem a také musí řešit domácí násilí, kterého se dopustil její podřízený poručík Nováček. Český kriminální seriál (2013).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 26. květen, 20:20
Policie Modrava (3)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «