Menu

Policie Modrava (4)

20:20 - 21:35, neděle (2. červen)

Nova

Herci: S. Norisová, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, M. Davídek, M. Dadák, P. Pelzer, J. Pohan, F. Tomsa, M. Vávra, D. Verzichová, O. Volejník, D. Čárová, Z. Palusga, M. Holan, S. Hybler, J. Monczka

Případ Strnad. Krimiseriál ČR (2013). Lesní dělníci najdou při práci pozůstatky lidského těla, zahrabaného v rašeliništi. Je to manžel učitelky Strnadové, který je dva roky pohřešovaný. Pitva prokáže, že zemřel na jiném místě, než byl nalezen. Policie v Kašperských Horách jeho zmizení tehdy neobjasnila. Kriminalistka Jana Vinická starý spis znovu otevře... (75 min)

Lesní dělníci najdou při práci pozůstatky lidského těla, zahrabaného v rašeliništi. Je to manžel učitelky Strnadové, který je dva roky pohřešovaný. Pitva prokáže, že zemřel na jiném místě, než byl nalezen. Policie v Kašperských Horách jeho zmizení tehdy neobjasnila. Kriminalistka Jana Vinická starý spis znovu otevře... Strnad měl dluhy z karet. Krátce před svým zmizením vyhrál v kartách sedm set tisíc. Kriminalisté zjišťují, kam se ty peníze ztratily. Prošetřují všechny stopy, které by mohly vést k neznámému vrahovi.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. červen, 20:20
Policie Modrava (5)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «