Menu

Policie Modrava (5)

20:20 - 21:30, neděle (9. červen)

Nova

Herci: S. Norisová, I. Řezáč, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, T. Medvecká, M. Davídek, M. Dadák, F. Tomsa, M. Asmanová, D. Čárová, Z. Palusga, M. Holan, S. Hybler, J. Monczka

Pretty Woman z Dlouhé Vsi. Krimiseriál ČR (2013). Dva bezdomovci najdou v polorozpadlé chatičce opuštěného kempu polonahé tělo mladičké dívky. Vrah ji znásilnil a uškrtil. Rozjede se vyšetřování, zavražděnou je sedmnáctiletá Klárka z nedaleké vsi. Její starší bratr ji identifikuje. Podle něho ji zabil kluk ze Sušice, s kterým Klárka chodila. Ten ale tvrdí, že se s ní několik dní neviděl... (70 min)

Dva bezdomovci najdou v polorozpadlé chatičce opuštěného kempu polonahé tělo mladičké dívky. Vrah ji znásilnil a uškrtil. Rozjede se vyšetřování, zavražděnou je sedmnáctiletá Klárka z nedaleké vsi. Její starší bratr ji identifikuje. Podle něho ji zabil kluk ze Sušice, s kterým Klárka chodila. Ten ale tvrdí, že se s ní několik dní neviděl. Policisté se snaží zmapovat poslední hodiny Klářina života. Současně se od patologa dozví, že Klára byla tři měsíce těhotná. Zdá se, že nechtěné těhotenství by mohlo být motivem vraždy. Vyústění případu je však nečekané a překvapivé.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 16. červen, 20:20
Policie Modrava (6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «