Menu

Policie Modrava (11)

09:55 - 11:10, úterý (2. červenec)

Nova

Policie Modrava (11)
Více obrázků

Herci: S. Norisová, I. Jirešová, L. Mrkvička, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, T. Medvecká, M. Davídek, P. Nečas, M. Dadák, F. Tomsa, L. Kolář, D. Čárová, J. Hyhlík, Z. Palusga, S. Hybler, J. Monczka

Čertův mlýn. Krimiseriál ČR (2013). Dva důchodci ze Sušice unesou mladého finančního makléře, který zpronevěřil jejich životní úspory. Chtějí, aby jim ukradené peníze vrátil, pak ho pustí. Jenže po pár dnech zjistí, že jim makléř utekl. Další den se najde jeho tělo v nedalekém lomu. Policie z Kašperských Hor začne vyšetřovat nový případ. (75 min)

Dva důchodci ze Sušice unesou mladého finančního makléře, který zpronevěřil jejich životní úspory. Drží ho na odlehlé samotě zvané Čertův mlýn. Chtějí, aby jim ukradené peníze vrátil, pak ho pustí. Po pár dnech však zjistí, že jim makléř z provizorního vězení utekl. Někdo mu musel pomoci. Druhý den se najde jeho tělo v nedalekém lomu. Policie z Kašperských Hor začne celý případ vyšetřovat. Problémy mezi Krásenskými kulminují. Major Koutný se stěhuje na Šumavu a recepční Bláhová si na něj myslí. Na policejní stanici v Kašperských Horách se objeví i Petr Vinický. Přesvědčuje Janu, aby vzala místo šéfa v Plzni. Jana mu oznámí, že už nabízenou funkci odmítla. Český kriminální seriál (2013.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 7. červenec, 20:20
Policie Modrava (12)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «