Menu

Policie Modrava (12)

20:20 - 21:35, neděle (7. červenec)

Nova

Herci: S. Norisová, D. Batulková, L. Mrkvička, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, T. Medvecká, O. Vízner, P. Lněnička, M. Davídek, M. Dadák, P. Meissel, F. Tomsa, D. Čárová, Z. Palusga, D. Pospíšil, J. Monczka, Z. Říčařová Kajnarová

Pohřešovaná. Krimiseriál ČR (2013). Na policii v Kašperských Horách se obrátí ředitelka místní školy. Má obavy o mladou učitelku Ivanu Hrubou. Už tři dny nepřišla do práce a nikdo o ní neví. Policisté začnou rozkrývat její život a vztahy. Ukáže se, že ji opustil její přítel, s kterým dosud žila... (75 min)

Na policii v Kašperských Horách se obrátí ředitelka místní školy. Má obavy o mladou učitelku Ivanu Hrubou. Už tři dny nepřišla do školy a nikdo o ní neví. Policisté začnou rozkrývat její život a vztahy. Ukáže se, že Ivana měla velmi problémový vztah s Alešem Potůčkem, synem předsedy výboru přidělujícího dotace EU. Aleš si našel novou milenku a chtěl se s Ivanou rozejít. Na víkend odletěl s milenkou do Itálie. Major Koutný povolí Janě prohlídku jeho bytu, doprovází je tam jeho otec, který má náhradní klíče. V koupelně najdou krvavé skvrny a v autě Ivany Hrubé je nalezena jedna náušnice. Je zřejmé, že v autě někdo převážel mrtvé tělo. Český kriminální seriál (2013).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 8. červenec, 20:20
Policie Modrava (13)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «